Jest jeden rodzaj sztuki,który wszyscy trawią bez sprzeciwu: sztuka kulinarna.

Jest jeden rodzaj sztuki,który wszyscy trawią bez sprzeciwu: sztuka kulinarna.

wtorek, 24 grudnia 2013

Życzenia świąteczne i przerwa od gotowania spędzona w teatrzeTeatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu zadbał o Opolskich Blogerów
i zaprosił na wyśmienitą komedię " Mayday 1" r
eżyserii Tomasza Konina. Był to świętny pomysł by odetchnąć od świątecznych zakupów, pieczenia pierników i krojenia śledzi. Kilka chwil na kulturalną konsumpcję w zupełności doładowało mi baterie na dalsze kuchenne podboje podczas Świąt. Przekonałam się, że jeśli komedia to tylko w teatrze! Ten spektakl wypiera aktualne filmy komediowe, jakie serwuje nam ostatnio kino. Zawrotne tempo fabuły, świetne dialogi oraz zaskakujące sytuacje rozbawiły mnie do łez. Można rzecz, że wyszłam z zakwaszonymi mięśniami brzucha ;)

Teatr Kochanowskiego o spektaklu: „Mayday” Raya Cooneya to jeden z najlepszych tekstów komediowych na świecie, znany i uwielbiany przez widzów wszystkich teatrów, od Europy Zachodniej aż po Broadway. Londyńskiemu taksówkarzowi przez całe lata udaje się lawirować pomiędzy dwoma kochającymi go żonami. Do czasu. Na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności jego tajemnica wychodzi na jaw wywołując lawinę komplikacji. Główny bohater za wszelką cenę próbuje ukryć swoje podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją".Serdecznie polecam spektakl oraz dziękuję za zaproszenie :)


fot: www.teatropole.pl

fot: www.teatropole.pl

1 komentarz:

  1. Chętnie tez bym wybrała się na taka komedie w teatrze.Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

    OdpowiedzUsuń